شیشه های ضدگلوله

شیشه های ضد گلوله 

این شیشه ها با تنوع زیاد جهت مقاوم سازی در برابر انواع گلوله با کالیبرها و اسلحه های گوناگون طراحی میشوند. 

ابتدایی ترین خواسته ای که مشتریان از امکانات امنیتی دارند، تامین امنیت بدون دست و پا گیر شدن است. از این نقطه نظر شیشه ضدگلوله می تواند جایگزین یا مکمل بسیاری از روشهای افزایش ایمنی ساختمان نظیر حفاظ های فلزی باشد.

با استفاده از شیشه ضدگلوله می توان به طور همزمان هم از نماهایی زیباتر و فضاهایی دلبازتر لذت برد و هم از بابت امنیت نگران نبود. اما شیشه ضدگلوله هم به نوبۀ خود می تواند دست و پاگیر باشد. ضخامت بیش از حد شیشه ها، وزن شیشه را بالا می برد، به طوری که تامین فریم مناسب و نصب و جایگزینی شیشه می تواند پرهزینه و دشوار شود. علاوه بر این ضخامت بیش از حد شیشه و یا استفاده از شیشه های نامرغوب می تواند از شفافیت محصول بکاهد 

در این محصول انتخاب نوع شیشه ، تلفیق ضخامت لایه ها ، نوع عملیات حرارتی هر لایه ، ترتیب جایگذاری شیشه ، نوع طلق و فرآیند تولید به گونه ای است که نیازهای ایمنی و امنیتی مشتری ، با سبک ترین ساختار شیشه و با بالاترین سطح شفافیت شیشه امکان پذیر شود. این محصول در آزمایشگاه های اروپایی مورد آزمون قرار گرفته و سطح ایمنی آن ارزیابی شده است ، تا مشتریان بتوانند مطابق با نیازشان گزینه ای بهینه را انتخاب کنند

مزایای شیشه ضد گلوله

>>> این شیشه جایگزین و مکمل خوبی برای سایر روش های ایمن سازی ساختمان نظیر حفاظ و نرده است . با استفاده از این شیشه می توان هم از وجود سطوح بزرگ شفاف در نمای ساختمان و هم از ایمنی بسیار بالا بهره برد. شیشه ضد گلوله مقاوم در برابر سرقت و گلوله محسوب می شود.

>>> با توجه به استفاده از طلق های PVB ، PU و EVA ، این شیشه عایق بسیار مناسب پرتوهای مخرب UV بوده به طوری که از عبور بیش از ٩٩٪ پرتوهای UV جلوگیری می کند. 

>>> شیشه ضد گلوله اصولا شیشه ایمن در شرایط زلزله محسوب می شوند. در شرایط زلزله ممکن است این شیشه ها بشکنند، اما، پس از شکسته شدن در قاب پنجره باقی می مانند و آسیبی به ساکنین نمی زنند.

>> با توجه به ضخامت قابل توجه و لایه های طلقی که در شیشه ضد گلوله استفاده می شود ، این شیشه عایق بسیار موثر صدا محسوب می شود. نسبت به شیشه های تکجداره معمولی، شدت صدای عبوری از شیشه ضد گلوله کمتر از یک سوم است. 

37217783694739431731