جداکننده پارتیشن شیشه ای

 

پارتیشن شیشه ای ، پارتیشن اداری شیشه ای

انواع پارتیشن شیشه ای عبارتند از : پارتیشن های دو جداره شیشه ای , پارتیشن سکوریت, پارتیشن بندی با شیشه سکوریت, پارتیشن شیشه ای, پارتیشن بندی اداری    

انواع پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن شیشه ای انواع متعددی دارد . اصلاحا این نوع پارتیشن را میشود محبوبترین نوع پارتیشن دانست .طراحی منحصر بفرد پارتیشن اداری و تنوع انواع پارتیشن اداری شیشه ای از مزایای آن میباشد .در ساختار پارتیشن اداری شیشه ای انواع شیشه های مات و براق در رنگ های موجود بازار قابل استفاده می باشند . پارتیشن اداری شیشه ای در تمام طرح ها و مدل های آن امکان تفکیک فضای موردنظر بدون محدود کردن کامل دید را می دهد و در مراکز درمانی از جمله بیمارستان ها به علت قابل شستشو و استریل بودن آن و همچنین فضاهای مدرن اداری توصیه می گردد.   

پنج آیتم اصلی در طراحی و جانمایی  پارتیشن اداری شیشه ای

آیتم اصلی بخصوص در پارتیشن شیشه ای فریم دارسختی و کیفیت بالای پروفیل ها و رنگ آنهاکه در پارتیشن شیشه ای استفاده شده در پارتیشن های شیشه ای میباشد که  به ما این امکان را میدهد تا در صورت جابجایی محل و تغییر در تیغه چینی همان پارتیشن موجود را ری اسمبل کرده .و در محل جدید با کوچکترین آسیب نصب و از هزینه های مجدد جلوگیری کنیم. 

سری فریم دار پارتیشن شیشه ای

فریم دار بودن یا نداشتن فریم مهمترین آیتم در انتخاب پارتیشن اداری شیشه ای برای مشتریان و مدیران شرکت ها میباشد .در تولید پارتیشن شیشه ای  میتوان از شیشه ای تک جداره 12 میلیمتری استفاده کرد بطوریکه این شیشه ها را در قد ها و طول های مختتلف بنابه طرح مورد درخواست تولید و .در پارتیشن نصب کرد. 

پارتیشن اداری شیشه ای  دو جداره

سری دوجداره پارتیشن های شیشه ای هم زیبایی و هم ایستایی بهتری دارد . معمولا مشتریان میخواهند آیتم های زیادی از یک پارتیشن شیه ای بگیرند . مانند دوجداره بودن برای جذب صوتی بالاتر و ….. در این طرح میتوان به جای شیشه تک جداره از شیشه دو جداره استاندارد و تولیدی شرکت استفاده کرد که این شیشه ها در ضخامت های متفاوت .از 12 میلیمتر تا 26 دمیلیمتر تولید میگردد . همچنین شیشه ها ی دو جداره مورد استفاده در پارتیشن شیشه ای به سبسب حساسیت این محصول در محل کارخانه شرکت تولید میگرد د که در فرآیند تولید این شیشه ها نهایت دقت صورت گرفته و از متریال مرغوب استفاده می شود. 

پارتیشن شیشه ای تک جداره

تک جداره بودن پارتیشن بخصوص پارتیشن شیه ای برخی مشکلات را ایجاد میکند و مهمترین مشکل پایین آمدن قابلیت جذب صوتی و سکیورتی یا امنیت پارتیشن شیشه ای میباشد . چون پارتیشن شیشه ای همانگونه که از اسمش پیداست معمولا بصورت تمام شیشه و با شیشه های قدی تولید میشود . و این آیتم قابلیت آسیب دیدن شیشه و آسیب رساندن به پرسنل را در فضای اداری افزایش میدهد.

 

ضخامت و سازه پارتیشن شیشه ای


بیرنگ بودن پارتیشن شیشه ای سیکوریت موجب می شود تا تضادی در دکوراسیون دفتر ایجاد نکرده و آیتم خنثی باشد. و مهمتر اینکه برای محل هایی که قبلا از پارتیشه دو جداره با فرم و شکل مختلفی کار شده ، بسیار مناسب بوده و چون یک کارکتر مجزای معماری بشمار میرود با آن پارتیشن دو جداره و یا تک جداره با فرم و مدل دیگر ، مقایسه نمی گردد.
در تیغه چینی با پارتیشن شیشه ای سیکوریت بالاترین نور دهی به تمام فضا داده میشود در پارتیشن سیکوریت شیشه ای چون متریال غالب شیشه میباشد کاملا امکان استفاده از کل پانلهای جدا کننده پارتیشن میتوان استفاده کرد و حد اکثر نوردهی را ایجاد نمود.

چگونگی نصب و جابجایی پارتیشن شیشه ای

نصب و جابجایی پارتیشن های تمامی شیشه های شرکت شیشه اشکان حتما باید توسط کارشناسان نصب این شرکت انجام گیرد . در نصب آنها به ابزار خیلی پیچیده ای نیاز نیست و با استفاده از چند قاب پک براحتی میتوان پنل های پارتیشن شیشه ای را نصب کرد. ولی با توجه به ظرافت کار با شیشه حتما این کار باید توسط افراد مجرب انجام گیرد.

 

seeme